• VEDNO SE JE VREDNO POTRUDITI

  V petek 15.6.2018 nas je pred šolo pričakal avtobus, s katerim smo se odpravili v trampolin park Woop. Preberi več
 • Obisk Železniškega muzeja

  Tokrat smo obiskali muzej, ki se nahaja v bližnji okolici naše šole, Železniški muzej. Ogledali smo si stare lokomotive, jih tudi preizkusili, nato pa smo si še ogledali, kako je delo na železnici potekalo nekoč. Preberi več
 • Minicity

  Prvošolci so obiskali Minicity in se preizkusili v veliko zanimivih poklicih. Pekli so piškote, bili slikarji, policisti, kriminalisti, trgovci... Preživeli so lep poučen dan. Mogoče se je pa kateri izmed ptrok že odločil, kaj bo postal po poklicu. Preberi več
 • Salzburg

  Učenci tujih jezikov od 4. do 7. razreda smo se v petek, 8. 6. 2018, odpravili v Salzburg. Preberi več
 • CŠOD Lipa v Črmošnjicah

  2. razredi in učiteljice pošiljamo lepe pozdrave iz CŠOD Lipa v Črmošnjicah. Tukaj raziskujemo potok, izdelujemo in preizkušamo mlinčke in splave, hodimo naokrog in se igramo, obenem pa se super imamo. Preberi več
 • »Kraigherca športa«

  V petek, 1. 6, smo v času podaljšanega bivanja imeli poseben dogodek pod imenom »Kraigherca športa«. Dogodek je otvoril otroški pevski zbor, nato pa so se učenci podali na postaje, kjer so morali pokazati različne spretnosti. Preberi več
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Eko kotiček

Na naši šoli zbiramo odpadni papir, plastične zamaške, izpraznjene kartuše, tonerje in baterije. Pridružite se nam tudi vi. 

Preberi več

 • Seznami
image

Učbeniki in delovni zvezki

Oglejte si seznam učbenikov in delovnih zvezkov za šolsko leto 2018/19.

 
image

Šolske potrebščine

Oglejte si seznam šolskih potrebščin za šolsko leto 2018/19.

 
image

Priporočilni seznami 2017/18

Oglejte si sezname gradiv za Bralno značko, Ekološko bralno značko in Bralne iskrice. 

Aktualno

Seznam interesnih dejavnosti

Spoštovani!

Objavljamo seznam interesnih dejavnosti v šolskem letu 2018-2019, na katere se otroci lahko prijavijo na prijavnici, ki so jo danes oz. jo bodo  v ponedeljek dobili v šoli. Izpolnjeno prijavnico naj otrok vrne razredniku do srede, 19. 9. 2018. Prijavnice pa lahko najdete tudi tukaj, za razredno stopnjo in predmetno stopnjo. Ker še vedno poteka  usklajevanje z zunanjimi izvajalci, bodo morebitne spremembe terminov oz. morebitne napake naknadno objavljene. 

Interesne dejavnosti se bodo začele izvajati s 1. 10. 2018.

Vodstvo šole